HRcamp i jedna z myśli przewodnich – przyjazna rekrutacja…

Dziś po pierwszym dniu HRcamp, na pewno jest wysoki poziom zadowolenia i ekscytacji tym, co się zadziało. Kilka bardzo ciekawych wystąpień, wyjątkowo inspirująca prezentacja Billa Boorman’a, zdarzyły się także wystąpienia nieporywające, ale było ich wyjątkowo niewiele – w zasadzie chyba tylko jedno:)
Jutro jeszcze druga część, na którą warto czekać #truWarsaw, a po całości zbiorę wszystkie refleksje i na pewno się nimi podzielę.
Dziś dodam jeszcze tylko tyle, że w trakcie HRcamp miałam okazję i przyjemność uczestniczyć w debacie na temat przyjaznej rekrutacji. Myśli wymienione z innymi uczestnikami i rozmowy w kuluarach utwierdzają mnie w przekonaniu, że jesteśmy coraz bardziej otwarci na dobre praktyki, że chętnie się nimi dzielimy, inspirujemy i zaczynamy tworzyć coraz bardziej światowy i świadomy HR (m.in właśnie w obszarze rekrutacji i selekcji). Przy tej okazji zapraszam do odwiedzenia strony http://przyjaznarekrutacja.pl/, która jest genialną w mojej ocenie inicjatywą powered by eRecruiter:). Na stronie znajdziecie podręcznik wspierający nas w planowaniu działań ku przyjaznej rekrutacji, zbiór cennych informacji i formularz umożliwiający przystąpienie do tej inicjatywy łączącej interesy kandydatów z interesami pracodawców. Cieszę się, że w obszarze rekrutacji i selekcji powstała tak ciekawa inicjatywa i zachęcam do rozważenia, czy chcę być świadomym uczestnikiem dobrych praktyk…jestem pewna, że warto!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s