Wyzwania HR Katowice – 16 kwietnia

Mamy kwiecień i wraz z nim kolejne Wyzwania HR, tym razem w Katowicach. Zapowiada się kilka ciekawych wystąpień, w tym dla mnie szczególnie wartościowe – autorskie wystąpienie Tomasza Kammela ‚Jak gadać, żeby się dogadać’. Miałam okazję zagłębić się ostatnio w książkę Tomasza Kammela i chętnie wzięłabym udział w Jego wystąpieniu, mam poczucie, że będzie wyjątkowe. Poza tym podobnie jak w Warszawie, tak też i w Katowicach będzie okazja na posłuchanie wystąpienia Rafała Szczepanika dotyczącego budowania kultury innowacyjności i kreatywności w firmie – miałam okazję w nim uczestniczyć i zdecydowanie polecam.

Co poza tym?
Anna Łucka-Babiarz z wystąpieniem o tym jak w obecnych czasach zmienia się rola menedżera w organizacji. Będzie okazja ku temu, aby przyjrzeć się m.in. przykładom menedżerów, którzy odnoszą sukcesy i zastanowić się, co za tymi sukcesami stoi.

Marta Krzyżanowska z TRW Automotive opowie o zarządzaniu ścieżką karier w oparciu o modele kompetencyjne – temat bardzo mi bliski i kluczowy dla firm, które myślą o systematycznym i efektywnym podejściu do ścieżek karier.

Będzie także m.in. o promowaniu idei otwartości w organizacji w oparciu o informację zwrotną 360 stopni na przykładzie Orange, a także o zarządzaniu pokoleniem Y i motywowaniu pracowników z tego pokolenia (tu doświadczeniami podzieli się Agnieszka Bieniak z Grupy Pracuj).

Jeśli 16 kwietnia planujecie być w okolicach Katowic, warto zawitać na Wyzwania, na pewno będzie kolejne wartościowe pole do wymiany doświadczeń i zbierania inspiracji.

Szczegóły znajdziecie na www.wyzwaniahr.pl

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s