Wyzwania HR – 17 września, Wrocław

17 września, to dzień ważny dla wrocławskich HRowców – tego dnia kolejna odsłona Wyzwań HR, tym razem we Wrocławiu właśnie.
Po raz kolejny będzie Rafał Szczepanik mówiący o tworzeniu kultury innowacyjności i kreatywności w firmie – byłam, słuchałam i bardzo polecam. Będzie także trochę o employer brandingu w branży IT, będzie Daria Siwka, która opowie o doborze grup docelowych i dopasowywaniu działań do nich (na tym trzeba być!). Kolejnym kąskiem zwłaszcza dla dbających o wizerunek pracodawcy, będzie panel dyskusyjny dotyczący candidate experience.
Poza tym będzie o systemach motywacyjnych, o benefitach niematerialnych, całość jak zwykle okraszona kuluarowymi rozmowami, które na pracujowych imprezach potrafią przekuć się w ciekawe i wartościowe relacje.
Połączenie innowacyjności, z motywacją i mocnym akcentem employer brandingowym jest ofertą, która mnie wciąga mocno i cieszę się, że Wyzwania HR zmierzają także w kierunku wizerunkowych trendów.
Jeśli jest Wam po drodze, warto tam być, a tutaj możecie zapoznać się ze szczegółami: http://www.wyzwaniahr.pl/wroclaw-2014/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s