6 uwag do wpisu “Konkurs – Warszawskie Dni Rekrutacji

 1. Ja najbardziej czekam na debatę o Zetach, widziałam filmik Natalii Hatalskiej i jestem bardzo ciekawa jak osoby z tego pokolenia dopasują się do pracy w firmach.

  Polubienie

 2. Dla mnie najciekawsze będzie 'Dzień otwarty w firmie – czego pragną studenci?' – zmagamy się w firmie z tym tematem dość mocno, organizujemy dni otwarte, na których jest niska frekwencja i chciałbym wiedzieć czym przyciągnąć, aby faktycznie przyszli i dobrze wspominali ten czas :)

  Polubienie

 3. Dla mnie pokolenie Z jest jeszcze odległe, także bardziej czekam na wystąpienie o dniach otwartych. Też się z tym borykamy i niestety póki co z marnym efektem :)

  Polubienie

 4. Kiedy patrzę na tą agendę to serce me płonie widząc tyle HRowej wiedzy przedstawionej w ciągu dwóch dni przez doświadczonych specjalistów z branży. Podjęłam się pisania pracy mgr na temat employer brandingu, także chłonę jak gąbka, choć moje profesjonalne doświadczenie narazie ogranicza się do bycia ambasadorem firmy i jedynie wspierania działań HR. Gdybym mogła uczestniczyć w konferencji, z chęcia dowiedziałąbym się więcej o pokoleniu Z w trakcie panelu dyskusyjnego, a także jak wykorzystać social media w komunikacji z tą grupą, czyli prelekcja dr Jana Zająca. Sesja Trendy i Narzędzia drugiego dnia jest bardzo interesujaca.

  Polubienie

 5. 'Z 50 do 100 osób w ciągu jednego roku!? Jak rekrutować w IT!' według mnie to będzie najciekawsze wystąpienie bo zatrudnić w ciągu jednego roku 50 osób do firmy przez malutki dział HR to niebywałe osiągnięcie. Warto wspomnieć, że firma to nie jest BPO, gdzie często wystarczy znajomość języka obcego – a firma, która ma bardzo wysokie standardy i pracuje z technologiami, których często nie uczą Politechniki/Uczelnie Wyższe. Jestem bardzo ciekaw nie tylko jak tego dokonali, ale też jak im się udaje tworzyć i utrzymać kulturę firmy wraz z dużym wzrostem pracowników i czego się nauczyli po drodze.

  Polubienie

 6. Jako, że konkurs dobiegł końca, czas na rozstrzygnięcie :) Wejściówka wędruje do Joanny, która pozostawiła swój komentarz na Facebooku. Dla pozostałych uczestników zarówno tych Facebookowych, jak i tych blogowych mam 25% zniżki na WDRy Napiszcie do mnie maila na adres j.kaminska@hrsupport.com.pl, przekażę wszystkie szczegóły. Dziękuję Wam za udział i gratuluję

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s