Wyzwania HR Warszawa – 26 lutego 2015

Nowy rok, nowe wyzwania…i także nowa odsłona Wyzwań HR. Kiedy zobaczyłam program tegorocznej warszawskiej edycji, wiedziałam, że obecność jest obowiązkowa!
Jest kilka HRowo-motywacyjnych perełek, na które czekam. Jedną z nich na pewno jest Miłosz Brzeziński poszukiwacz inspiracji, psycholog, który całą godzinę poświęci na tematykę motywowania. Wiedząc czego można oczekiwać po podejściu Miłosza do tematu, wnioskuję, że będzie to wyjątkowo wartościowy poranek.

Będzie także Paulina Basta autorka bloga o korpoświecie, HRze i tym, co ważne, która biorąc pod uwagę styl pisania, na pewno ma także wiele wartościowych przemyśleń do podzielenia się na żywo :)
Czekam także na  wystąpienie, które przygotował Cliff Lansley, uczeń prof. Paula Ekmana. Jeśli wiecie, o kim mówię, wiecie, że będzie wartościowo! 
Poza tym organizatorzy przygotowali ciekawe tematy – ‚Trudna rekrutacja na wczoraj, czyli jak pracować z wymagającym klientem’, ‚7 rzeczy, które musisz zmienić w swojej organizacji (albo Twoim pracownicy wybiorą innego pracodawcę)’, ‚Trening mentalny lidera’ i jeszcze kilka innych, których szczegóły poznamy wkrótce…
Przyznaję, że biorąc pod uwagę całość programu, zapowiada się wyjątkowo….a po południu będzie czekała na nas Motywująca niespodzianka. 
Trzeba być! Widzimy się?
A i jeszcze jedna, ważna rzecz – można wygrać wejściówkę – kliknij po szczegóły

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s