Bądź bliżej HRu, czyli wygraj wejściówkę na pierwsze spotkanie trójmieskich HRowców :)

25 marca rusza cykl spotkań Bliżej HRu, które nastawione są na wymianę doświadczeń, pracę na realnych case study, obcowanie z aktualnymi trendami i zdobywanie wiedzy. Pierwsze spotkanie związane jest z obszarem motywacji, zaangażowania i efektywności pracowników.

Całość składa się z 2 części – merytorycznej i praktycznej.  Podczas pierwszej z nich prowadzący poruszy istotne z punktu widzenia tematy spotkania zagadnienia, pokaże narzędzia i rozwiązania gotowe do zastosowania w codziennej pracy. W drugiej części spotkania będzie czas na sprawdzenie rozwiązań na żywo, sprawdzenie jak działają, przemyślenie najbardziej efektywnych rozwiązań i zabranie narzędzi do swoich firm.
Poza tym wszytko przy dobrej kawie i pysznych śniadaniowych słodkościach :)


Plan spotkania: 
9:00 – 9:15 bliżej kawy – pobudka
9:15 – 10:15 bliżej wiedzy

1. Znaczenie motywacji dla realizowanych zadań
2. Motywacja 3.0 – kiedy tak, a co kiedy nie?
3. Zaangażowanie pracowników – jak mierzyć, jak stymulować, jak budować
4. Efektywność pracowników – co się na nią składa

10:15 – 10:45 bliżej kawy, bliżej siebie – przerwa oraz networking w nieszablonowej formie
10:45 – 11:45 bliżej praktyki
grupowa praca na case studies dotyczących tematyki spotkania; praca na konkretnych przykładach, omawianie rozwiązań, rekomendowanie rezultatów
11:45 – zakończenie, dyskusja 


Szczegóły znajdziecie na: http://blizejhr.pl/ 
W kolejnych miesiącach, odbędą się następne spotkania – możecie wziąć udział w wybranych z nich lub w całym cyklu.


A jeśli chcecie wygrać wejściówkę zostawcie w komentarzu pod postem odpowiedź na pytanie: ‚co dla Was znaczy być bliżej HRu’.

Dla osoby, która udzieli najciekawszej odpowiedzi, darmowa wejściówka na najbliższe spotkanie. Dla kolejnych 2 osób 30% zniżki, dla pozostałych uczestników 10% zniżki. Dodatkowo dla wszystkich, którzy wezmą udział w konkursie, nagroda dodatkowa, zaproszenie na darmowe warsztaty kosmetyczne u jednego z naszych partnerów Gold Sponge!
Regulamin konkursu: http://bit.ly/blizejhr_konkurs

5 uwag do wpisu “Bądź bliżej HRu, czyli wygraj wejściówkę na pierwsze spotkanie trójmieskich HRowców :)

 1. Dla mnie bliżej HRu, to bycie na bieżąco i bycie bliżej innych HRowców – tak, abyśmy mogli wymieniać się doświadczeniami i wspólnie wspierać się w realizacji HRowych zadań. Dlatego też te spotkania są trafione idealnie :)

  Polubienie

 2. Bliżej HRu, to bliżej do celu :) celu jakim jest przemyślane, ułożone i efektywne podejście do obszaru HR w firmach. Bardzo zależy mi na zgłębieniu obszaru motywacji i efektywności… jestem przed wdrożeniem systemowego podejścia do obszaru motywacji i zaangażowania w firmie i mam głowę pełną pytań, na które jak widzę po agendzie, znajdę odpowiedzi podczas spotkania

  Polubienie

 3. Bliżej HRu to bliżej ludzi z którymi się współpracuje. Słuchanie ich potrzeb, badanie i wzmacnianie ich talentów/możliwości oraz tworzenie narzędzi niezbędnych do osiągania sukcesów biznesowych. Bliżej HRu to pewność, że ludzie są nawiększą siłą każdego przedsięwzięcia i tylko dzięki nim można osiągnąć założone cele.

  Polubienie

 4. Bliżej HRu to bliżej ludzi z którymi się współpracuje i dla których się HR tworzy. Słuchanie ich potrzeb, badanie i rozwijanie ich talentów/możliwości oraz tworzenie narzędzi, dzięki którym można osiągnąć sukces biznesowy. Blizej HRu to pewność, że ludzie są największą siłą każdego przedsięwzięcia i tylko z nimi można zdobywać góry!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s