Wyzwania HR – 22 kwietnia Katowice

Jeszcze w kwietniu czeka nas kolejne spotkanie HRowców w ramach konferencji Wyzwania HR. Zarezerwujcie sobie 22 kwietnia na łapanie nowych inspiracji, wiedzy i wymianę doświadczeń.

Co czeka nas tym razem? Będzie możliwość posłuchania o  prawdziwej współpracy i komunikacji, a także o tym, czy można stymulować pracę zespołu i jak to zrobić. Ciekawym zapewne będzie wystąpienie o tym jak być efektywnym i mierzalnym zachowując jednocześnie radość życia i pasję tworzenia. Poza tym ponownie będzie okazja do posłuchania o prawdomówności podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Na konferencji pojawi się Jakub Banasiak z CS Jet; Jadwiga Ford z Ford Coaching; Monika Wikiera i Agata Przybylska z Kopex; Magdalena Szczęsna-Kołdras z Ista i Beata Piwowarczyk z Centrum Coachingu PROGRES, Daria Obrycka i Katarzyna Girzecka z Sopra Steria oraz Maciej Kołodziej Grupa Pracuj. 
Wystąpi także Łukasz Jakóbiak, który motywuje i pokazuje jak wytrwałość i wiara pozwalają realizować marzenia i cele. W Warszawie naładował moje akumulatory na długi czas, także jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać Łukasza, zdecydowanie warto!
 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s