Gwiazdy EB – pokażcie się światu!

Czy wiecie, że w tym roku mamy już IV edycję konkursu EBStars? A czy planujecie zgłosić swoją Firmę? Kilka kategorii, cenne wyróżnienie…poza tym warto sprawdzić jak to jest poczuć się gwiazdą :)

Employer branding niewątpliwie kwitnie, z każdym rokiem zgłoszenia przesyłane do konkursów są coraz ciekawsze, coraz bardziej profesjonalne, a poza tym na pewno kreatywne i wyróżniające. Dlatego też warto śledzić to, co Firmy robią wyjątkowo dobrze i nagradzać najlepszych w naszej EBowej sztuce :)
Konkurs EBStars, którego mam wrażenie przedstawiać nie trzeba (jednak na wszelki wypadek podam link do poczytania o nim więcej: www.hrcamp.pl/#ebstars), organizowany jest przez HRstandard.pl, a jego partnerem merytorycznym jest Employer Branding Institute.
 
Nagrody przyznawane będą w kilku kategoriach:
• NAJLEPSZA KAMPANIA EMPLOYER BRANDING
• NAJLEPSZA WEWNĘTRZNA KAMPANIA EMPLOYER BRANDING
• NAJLEPSZA STRONA KARIERY
• NAJLEPSZE MATERIAŁY REKRUTACYJNE
• NAJLEPSZE WYKORZYSTANIE SOCIAL MEDIA
• NAJLEPSZE WYDARZENIE OFFLINE
Rozdanie nagród odbędzie się 16.06.2015 r. podczas konferencji HRcamp 2015
Zgłoszenia będą oceniane przez Jury składające się z ekspertów HR, komunikacji wewnętrznej, PR, mediów, employer branding, reklamy, marketingu i social mediów. Będzie nas całkiem sporo i będziemy analizować zgłoszenia pod kątem wytycznych, które znajdziecie w regulaminie na stronie: www.hrcamp.pl/#ebstars
Zgłoszenia do konkursu można wysyłać od 14 kwietnia do 25 maja 2015r. do godziny 12:00. Czasu jeszcze sporo, ale nie ma na co czekać. Zgłaszajcie się i zawalczcie o miano EBStars!

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s