Witajcie w nowym świecie pełnym HRowej pasji

babeczkaPrzeprowadzka bloga zakończona, także witam Was w naszym nowym miejscu pełnym HRowej pasji :) Mam nadzieję, że będzie się Wam podobało i że nadal chętnie będziecie mnie odwiedzać, czytać posty i pisać maile.

W tym ostatnim celu przygotowałam dla Was odrębny adres: j.kaminska@hrzpasja.pl, także w naszych blogowych sprawach, możecie pisać bezpośrednio.

Co się zmieniło? Poza zmianą wyglądu bloga, znajdziecie też kilka innych metamorfoz. Po pierwsze mniej stron, także szukając interesującego Was tematu korzystajcie z kategorii lub z wyszukiwarki, bo w podziale na tematykę stron już tego nie znajdziecie. Po drugie możliwość zamówienia projektu HR, szkolenia, a także zapisania się do newslettera z pasją. Po trzecie mniej obrazków i logówek, także łatwiej będzie skoncentrować się na sednie.

Poza tym nadal mam w planie wartościowe treści, śledzenie trendów i opisywanie wydarzeń. Tak, aby było nie tylko pasjonująco, ale i na bieżąco.

Nowe posty się tworzą, a w międzyczasie chciałabym zaprosić Was na parapetówkę. Planuję ją na 28 lipca w Gdyni o godzinie 9:30 – będzie to parapetówka połączona z kawą i wspólną pracą nad oczekiwaniami HRowców w stosunku do HRowych blogów i portali. Chciałabym, aby nasz HRowy świat nadal się zmieniał, także w tej części online. Dlatego też zapraszam Was na parapetówkowe spotkanie podczas którego będzie możliwość poznania się, porozmawiania, wymiany HRowych kontaktów i napicia się dobrej kawy. Będą dla Was także upominki i niespodzianki oraz atmosfera pełna HRowej pasji :)

Planuję niewielkie grono, także ilość osób mocno ograniczona. Aby mieć pewność, że dotrzecie, wejście będzie za drobną opłatą – 19 zł :) Jeśli chcecie zgłosić swój udział w wydarzeniu, poniżej znajdziecie formularz. Ilość miejsc ograniczona, także spośród nadesłanych wiadomości wybiorę kilka osób i potwierdzę Wasz udział, wtedy też podeślę dane do płatności. Rejestracja na wydarzenie trwa do 21 lipca.

Oczywiście z okazji nowego adresu, dla dwójki chętnych, darmowa wejściówka. Wystarczy w komentarzu pod tym wpisem lub pod postem na facebooku napisać dlaczego chcielibyście wpaść na parapetówkę. Wybiorę 2 osoby, których odpowiedzi będą najciekawsze. Czekam na Wasze komentarze do 17 lipca 2015 do 12:00.

A to formularz dla tych, którzy chcą się zgłosić poza konkursem :)

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s