Wyzwania HR Wrocław

300x250Kiedy przejrzałam agendę wrześniowych Wyzwań HR we Wrocławiu, nie miałam wątpliwości, że to najlepsze wydanie tegorocznych Wyzwań. Prelegenci i merytoryka zachwycają, także będzie na pewno wyjątkowo.

A co nas czeka?
Na start Miłosz Brzeziński opowie o motywowaniu, a robi to w sposób nietuzinkowy :) Później jeden z moich ulubieńców – Szymon Kudła, który przybliży tematykę realizowania ambitnych celów. Jako kolejny wystąpi Rafał Szczepanik i opowie o wyławianiu wybitnych jednostek w firmie. Już dla samej tej trójki warto wybrać się na Wyzwania, po ich wystąpieniach poziom HRowych inspiracji drastycznie wzrasta :)
To jednak nie wszystko. Będzie jeszcze Daria Siwka, która poruszy tematykę employer brandingową. Następnie będzie okazja zapoznać się case study dotyczącym oceny i rozwoju menedżerów w firmie. Podczas wrocławskiej konferencji będzie także możliwość poznania oceny prawdomówności, którą przybliży Michał Jaskulski. Na koniec Marta Wirecka poruszy temat storytellingu w kampaniach rekrutacyjnych, a Beata Kapcewicz przybliży tematykę osiągania ponadprzeciętnych rezultatów.

W mojej ocenie takich Wyzwań jeszcze nie było, także rejestrujcie się i przybywajcie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s