Czy wellbeing wpływa na cele biznesowe?

Obraz Karolina Grabowska z Pixabay

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym jak dbałość o wellbeing pracowników przekłada się na cele biznesowe firmy i czy w ogóle ma jakikolwiek wpływ? Czy pracodawca powinien monitorować dobrostan pracowników i wdrażać rozwiązania, które pomogą zatrudnionym osobom funkcjonować lepiej w sferze zdrowia fizycznego i psychicznego. Sprawdźmy!

Wiedząc, że zaangażowanie pracowników ma istotny wpływ na realizację celów biznesowych firmy, warto sprawdzić dlaczego pracownicy zaangażowani lepiej realizują zadania. W drugim kroku istotne jest zwrócenie uwagi na to jakie komponenty składają się na obszar zaangażowania. Do tego warto dorzucić analizę badań, które wskażą nam na to z jakimi wyzwaniami mierzą się obecnie pracodawcy i co zyskuje na sile.

Na tej podstawie zbudujemy solidne merytoryczne podstawy do sprawdzenia dlaczego warto dbać o dobrostan pracowników. Zajrzyjcie do artykułu, który przygotowałam dla Medicover Zdrowa Firma, znajdziecie w nim dane, namiary na badania oraz analizę najważniejszych zagadnień. A to wszystko o tu: Jak dbałość o wellbeing pracowników wpływa na cele biznesowe firmy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s