CAŁA JA

20211211_133304-01Jestem HRowcem, wykładowcą akademickim, trenerem, prelegentem, psychologiem.
A w tym wszystkim totalnie optymistyczną osobą.

Jestem psychologiem (Uniwersytet SWPS), a także absolwentką studiów podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunkach: Akademia Menedżera Personalnego, Zarządzanie Kompetencjami Pracowników  oraz Szkoła Trenerów Biznesu. Sprawdziłam także jak wiedza marketingowa może poszerzyć moje działania w HRze i employer brandingu w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Brand Management.

Swoje doświadczenie zawodowe związane z obszarem HR rozpoczęłam w firmie doradztwa personalnego, gdzie byłam odpowiedzialna za realizowanie projektów dotyczących głównie obszaru kompetencji, oceny pracowniczej, a także motywacji, Assessment Centre. Byłam odpowiedzialna za wdrażanie narzędzi z obszaru HR u klientów zewnętrznych i koordynowanie prac kilkuosobowego zespołu projektowego. Kolejne lata to praca w wewnętrznych działach personalnych w firmach z branży produkcyjnej, handlowej, kosmetycznej i finansowej, a także w agencji zatrudnienia. Później przyszedł czas na coś swojego i przez kilka lat prowadziłam HRową firmę, w ramach, której budowałam działy personalne od podstaw, doradzałam firmom działania w zakresie polityki personalnej i wdrażania narzędzi HR.

Teraz znajdziecie mnie w największym portalu regionalnym w Polsce – Trojmiasto.pl, gdzie od 5 lat HRowo układam medialny świat. Poza tym prowadzę szkolenia dla działów personalnych oraz menedżerów. Jestem także wykładowcą przedmiotu Employer Branding na Uniwersytecie SWPS w Sopocie.

Poza tym biorę czynny udział w konferencjach branżowych (m.in. prelegent na V Kongresie Pracy Tymczasowej organizowanej przez SAZ, 2020; prelegent na konferencji o tematyce EB – Puls Biznesu, 2019; juror w konkursie EBStars 2015, prelegent Festiwalu BOSS 2015, prelegent konferencji progressDay 2015, prelegent i juror podczas konferencji Ambasador Zarządzania Wiedzą 2015; prelegent w HR Factor I edycja oraz VI edycja, panelista na HRcamp 2013, juror konkursu Bohaterowie HR 2013, 2014 i 2015, juror w konkursie EBStars 2015, 2016, 2017; prelegent Marketing w Sukcesie HR 2014, panelista Warszawskie Dni Rekrutacji 2015, prelegent HRcamp 2014 i 2015).

W 2020r. uruchomiłam także HRowy sklep online, gdzie znajdziecie zdalne szkolenia, konsultacje i możliwość zamówienia personalizowanych narzędzi  z obszaru HR i EB dla Waszej firmy.

Tymczasem, jeśli chcecie porozmawiać o HRowych wyzwaniach lub umówić się na HRową kawę, jestem :) Piszcie, spotykajmy się!

Asia
j.kaminska@hrzpasja.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s