Wyzwania HR w Warszawie 12.02.2014

Wraz z nowym rokiem pojawiają się wartościowe HRowe wydarzenia i wśród nich oczywiście Wyzwania HR, które najbardziej cenię, na które nieustannie czekam i które tym razem zapowiadają się jeszcze lepiej niż standardowo…

Najbliższe Wyzwania HR odbędą się 12 lutego w Warszawie, a na nich jeden z moich ulubieńców – Szymon Kudła, który każdorazowo doładowuje HRowe umysły potężną dawką inspiracji. Tym razem będzie o wojownikach i naśladowcach i bardzo na to wystąpienie czekam. Ponadto uwadze nie może umknąć wystąpienie Jacka Santorskiego o zmianach przywództwa w polskich firmach czy case wprost ze Schneider Electric o budowaniu zaangażowania pracowników.

Poza tym pojawi się także temat rekrutacji finansistów (i to nie pojedynczych osób, a grupy 100 pracowników), case dotyczący identyfikowania talentów w organizacji i spojrzenie Grupy Pracuj na integrację narzędzi i procesów HR.

Jak piszą o wydarzeniu sami organizatorzy:

Konferencja „Wyzwania HR” to forum wymiany doświadczeń i obserwacji. Sprzyja integrowaniu społeczności HR w regionie oraz budowaniu praktycznych relacji między jego uczestnikami – praktykami HR oraz ekspertami i menedżerami kształtującymi politykę personalną w firmach. To unikatowa w regionach możliwość poznania dobrych praktyk stosowanych przez najlepszych specjalistów na rynku.
Ja całkowicie się pod tym podpisuję i w tym roku pierwszy raz wybieram się na Wyzwania do Warszawy, jestem ciekawa jak wypadną w porównaniu z sopocką odsłoną i innymi warszawskimi wydarzeniami dla HRowców, w których miałam okazję uczestniczyć.

Jeśli jeszcze nie przejrzeliście agendy i szczegółów, zajrzyjcie koniecznie i mam nadzieję do zobaczenia w Warszawie! www.wyzwaniahr.pl

2 uwagi do wpisu “Wyzwania HR w Warszawie 12.02.2014

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s