Modern Employer – konferencja, na której trzeba być

Choć do 2 października jeszcze daleko i raczej myślami jeszcze jesteśmy na wakacjach niż w okolicach jesiennych deszczy, jest w tegorocznej jesieni coś na co moim zdaniem warto zwrócić uwagę. Otóż 2 października w Warszawie odbędzie się konferencja Modern Employer, która według założeń organizatorów ma odpowiedzieć na pytanie: ‚Jak wizerunek firmy może wpłynąć na jej rentowność i atrakcyjność dla pracowników?’ Pytanie bardzo aktualne, a poszerzone o element rentowności przyciąga jeszcze bardziej niż standardowa tematyka związana z employer brandingiem. 
Jednak tym, co przyciąga najbardziej jest obecność Roberta Cialdiniego. Dla mnie możliwość posłuchania go na żywo, zwłaszcza w tak ważnym dla nas HRowców temacie jest niezwykłym wydarzeniem. Cialdini opowie o najnowszych trendach w motywacji pracowników, o budowaniu autorytetu wewnątrz organizacji, a także przedstawi swoje spojrzenie na relację Zarząd kontra HR. Dla mnie jako dla psychologa (jedną nogą społecznego) wychowanego na książkach Cialdiniego jest to niezwykła gratka. 
Poza tym na konferencji będzie także możliwość wysłuchania takich osób jak Phill Lane i Andy Handon, którzy specjalizują się w marketingu rekrutacyjnym i którzy są przedstawicielami jednej z największych na świecie agencji z obszaru EB. Z ich wystąpienia dowiemy się o nowoczesnych narzędziach budowania wizerunku pracodawcy – kolejna HRowa gratka :)
Kolejnym z gości będzie Artur Partyka, którzy teraz swoje sportowe doświadczenie przekłada na biznesowe działania, a podczas konferencji opowie o szukaniu motywacji jako skutecznej drogi do zarządzania sobą i przewodzenia grupie.
Całość mocno inspirująca i warto pomyśleć o niej już teraz, zwłaszcza, że do końca sierpnia można liczyć na First Minute – to taki wakacyjny element w oczekiwaniu na jesienne wydarzenie :)

Szczegóły znajdziecie na stronie: www.modernemployer.pl
I do zobaczenia 2 października w Warszawie :)

2 uwagi do wpisu “Modern Employer – konferencja, na której trzeba być

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s