Warszawskie Dni Rekrutacji 2o16

ogolny_960x320

Ten czas tak leci…mam wrażenie, że dopiero co byłam na WDRach 2015, a tu za rogiem czeka już kolejna edycja. To, co uwielbiam w tej konferencji to fakt, że co roku potrafi zaskakiwać. Co roku ma motyw przewodni i jest bardzo spójna. Poza tym, to, co najważniejsze, co roku merytoryka jest na wysokim poziomie.

Co czeka nas w tym roku podczas V edycji? Organizatorzy obiecują niezwykle inspirującą podroż do świata innowacji, nowych technologii i najlepszych wdrożeń HR, a znając HRStandard, organizatora tej konferencji, można być pewnym, że obietnica będzie dotrzymana.

Szczegóły możecie podejrzeć w agendzie, w której jeszcze będą pojawiły się nowe pozycje, a która już teraz jest bardzo ciekawa i sprawia, że nie mogę się doczekać tego, co będzie.
A będzie m.in:

  • Prezentacja Raportu Specjalnego “Przyszłość narzędzi HR”
  • 3 ścieżki tematyczne (Technologia i Narzędzia, Nowe Formy HR, Employer Branding)
  • ponad 25 ekspertów – praktyków z różnych branż dziedzin HR
  • zgrywalizowany dzień (szczegóły wkrótce)
  • perspektywy i zmiany czekające na HR w 2016 roku

Poza tym wyniki konkursu Bohaterowie HR, do udziału w którym gorąco Was zachęcam. Szczegóły znajdziecie na stronie konferencji.  Jak co roku mamy 5 kategorii i mam nadzieję, że jak co roku będzie coraz więcej zgłoszeń o coraz lepszej jakości. W tym roku po raz kolejny mam przyjemność być częścią jury w tym konkursie i jestem pewna, że jak co roku serce będzie rosło przy czytaniu nietuzinkowych pomysłów polskich HRowców. Już nie mogę doczekać się przeglądania zgłoszeń, także nie zwlekajcie z ich wysyłaniem :)

Mam nadzieję, że nie zabraknie Was na tegorocznych WDRach, do zobaczenia 18-19 lutego w Warszawie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s